הנחה של 5% למזמינים באתר:
בחר סניף
סגור

שליחת ההודעה
נכשלה,
אנא נסה שנית

ההודעה נשלחה בהצלחה

יודעים לנגן

יודעים לנגן / מנגנים בעצמכם?

יודעים לנגן? מעולה! אנחנו מזמינים אתכם (ואתכן!) אל חדרי המוזיקה הפרטיים והאיכותיים של רשת פלאג אין ברחבי הארץ - כאן תוכלו לשכור את כלי הנגינה שמדבר אליכם (בהתאם לזמינות בסניף) לדוגמא: גיטרה אקוסטית או לחלופין, לצרף כלי נגינה שהבאתם מהבית כמו: גיטרה בס, בוזוקי, אורגן ואפילו מערכת תופים ופשוט לתת בראש.

הפלייבק שלנו, השירה והנגינה שלכם

בפלאג אין, מלבד היצירה יחד עם הכלים ועם חברי ההרכב שלכם, תיהנו ממערכת שמע מעולה, מאקוסטיקה מחמיאה, ומאפשרות להקליט את המוזיקה שלכם ולהעביר אותה הלאה.

אם אתם מנגנים כסולנים, או אם אתם חלק מהרכב מוזיקלי, תוכלו להיעזר במערכות המתקדמות שלנו, וליצור לעצמכם פלייבק משלים והופעה של ממש: מוזיקה חיה, מוזיקת רקע ושירה בקול אחד או בכמה קולות.

פלאג אין: אם אתם יודעים לנגן, יכולה להיות לכם כאן הופעה!

חדרי הקריוקי הפרטיים שלנו מחכים לכם – בצפון, במרכז ובדרום, עם מערכת סאונד מושלמת, עם מאגר פלייבקים אינסופי, ועם מקום מרווח עבורכם: הרכב מוזיקלי עצבני או רגוע, וקהל לבחירתכם, בהתאם לחדר שתרצו: חדר קטן יותר, להופעה אינטימית בין חברים, חדר בינוני שמאפשר להזמין גם את החברים של החברים, ואולם אירועים קטן – שמאפשר להזמין כמעט 120 איש להופעה אמיתית ומחשמלת.  

ויש עוד סיבה לעשות את האירוע הקצבי הזה אצלנו, בפלאג אין: הדיסק. מערכות השמע הנהדרות שלנו יכולות להקליט את ה'נאמבר' שלכם (או את הערב כולו), ובסיומו יחכה לכם דיסק שכולו שלכם. מזכרת נפלאה מערב בלתי נשכח – או התחלה של קריירה מוזיקלית שתיקח אתכם רחוק.

פלאג אין – הדרך שלכם לקיסריה מתחילה כאן!

אתה, את או אתם מחוברים למוזיקה ולקצב, ומדגדג לכם להתחיל להופיע. לגבש סביבכם קהל, להקליט קצת... ובקיצור – להתחיל את הדרך המקצועית שלכם בעולם המוזיקה.
אצלנו, ברשת חדרי הקריוקי הפרטיים של רשת פלאג אין, תמצאו את כל מה שצריך כדי לעלות על הדרך הארוכה והמרגשת הזו – ותקבלו מאיתנו את כל התמיכה המקצועית של הצוות המנוסה, של התשתית הטכנית המתקדמת, את התאורה המשוכללת והכי חשוב – את האווירה שיש רק בפלאג-אין – אווירה של קצב ושל אהבה אמיתית למוזיקה.

צרו איתנו קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה

שליחת ההודעה נכשלה,
אנא נסה שנית