הנחה של 5% למזמינים באתר:
בחר סניף
סגור

שליחת ההודעה
נכשלה,
אנא נסה שנית

ההודעה נשלחה בהצלחה

פלאג אין לחברים

Lets be better friends

מועדון החברים של רשת פלאג אין הוא הדרך שלכם ליהנות יותר ולקבל יותר מהאהבה שלכם למוזיקה, לקצב ולשירים. במחיר סמלי של 30 ₪ בלבד אתם מקבלים כרטיס חבר פלאג אין, שמקנה לכם שורה ארוכה ומפתה של הטבות: משקה ראשון חינם, הטבת יום הולדת שווה במיוחד, החזר של 5% מסכום הבילוי, הטבה חודשית מתחלפת, 50% הנחה בימי שני והטבה מיוחדת בבילוי משפחתי עם הילדים. 

כל ההטבות השמורות לחברי פלאג אין תקפות, כמובן, בכל אחד מסניפי הרשת- אלה הפועלים כיום, וגם אלה שייפתחו בעתיד (ויש לנו כבר כמה סניפים בקנה...). 
בקיצור- כרטיס מועדון החברים של פלאג אין הוא הכרטיס שיביא לכם הרבה שמחה- הרבה יותר מכל כרטיס אחר בארנק שלכם.

"איזה כיף שיש המון חברים" – ואיזה כיף שיש המון הטבות


שרית חדד שרה "איזה כיף שיש המון חברים"- וכמובן שהיא צדקה. אנחנו בפלאג אין רוצים שיהיו לנו המון חברים- חברים שבאים לשיר, לשמוח, לשתות ולאכול בכיף. ויש לנו הרבה דברים טובים להציע לחברים שלנו, במועדון החברים של פלאג אין.

בואו נעבור על הטבות האלה, אחת אחת:

הצטרפתם? בואו נרים כוסית! 
ההטבה הראשונה של חברי פלאג אין היא משקה ראשון חינם, ואתם מוזמנים לממש אותו מיד עם הצטרפותכם למועדון. עכשיו, כשאתם כבר מסודרים – אפשר לעבור להטבות הבאות. 

יש לכם יום הולדת? קבלו בקבוק קאווה! 
יום הולדת הוא יום חשוב, וכדי לעזור לחברי פלאג אין לשמוח או לשכוח (לבחירתכם), תקבלו מאיתנו בקבוק קאווה, בקבוק יין או סיבוב צ'ייסרים לכו-לם. לחיים!

לחיי הבילוי הבא!
בכל פעם שאתם מבלים בפלאג אין- כחברי פלאג אין, אתם לא רק מבלים- אתם גם צוברים הטבה לביקור הבא שלכם אצלנו. ובמספרים: 5% החזר על הבילוי של הערב, למימוש בבילוי הבא. 

כל חודש- וההטבה שלו!
חברות היא הרי סוג של זוגיות, וכדי לשמור על האש בוערת, צריך לגוון, להפתיע ולחדש. את זה יודע כל מי שקרא את מדור הייעוץ הזוגי ב"לאישה"- וכן, גם אנחנו בפלאג אין קראנו אותו- ואנחנו גם שמחים ליישם: בכל חודש אנחנו מציעים לחברי פלאג אין הטבה מתחלפת. לפעמים היא קצבית ומוזיקלית, לפעמים היא אלכוהולית ולפעמים היא מתוקה וטעימה. אנחנו נקפיד לעדכן אתכם בהטבה החודשית- ובטוחים שאתם תגיעו כדי לממש אותה. 

Monday מיוזיק- הטבה בכל יום שני
מחקרים מראים שמי שנשאר בבית ביום שני, עלול להיות מעט דכאוני ביום שלישי בבוקר, וזה ממש לא מומלץ. לכן, אנחנו מזמינים את חברי פלאג אין לצאת לבלות ביום שני בערב וליהנות מ-50% הנחה על מחיר הכניסה. שני שמח לכם! 

פלאג אין Kids- לילדים מגיע יותר
נתחיל מזה: אלה ממש לא חייבים להיות הילדים שלכם. אלה יכולים להיות הילדים של אחיכם, הילדים החמודים של החבר'ה מהעבודה, אנחנו מבטיחים לא לשאול מאיפה השגתם. אנחנו מבטיחים לצ'פר אתכם בקינוח חינם, ובהחזר מוגדל- 10% מהחשבון- למימוש בביקור הבא שלכם, עם או בלי ילדים. 

עד כאן רשימת ההטבות של חברי פלאג אין , ואנחנו בהחלט לא מוכנים להתחייב שהרשימה הזו לא תתארך בעתיד. אפשר לומר ששלושים השקלים שתשלמו כדי להצטרף למועדון שלנו הם שלושים השקלים המוצדקים ביותר שתוציאו השנה. להתראות בפלאג אין, חברים!

צרו איתנו קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה

שליחת ההודעה נכשלה,
אנא נסה שנית