הנחה של 5% למזמינים באתר:
בחר סניף
סגור

שליחת ההודעה
נכשלה,
אנא נסה שנית

ההודעה נשלחה בהצלחה

ערב בלתי נשכח

אינספור ערבים בלתי נשכחים

בכל שנה בחיינו יש 365 ערבים... על כמה מהם ניתן להלביש את התיאור ערב בלתי נשכח? בודדים. מסיבת הרווקים של העשור? בהחלט ערב בלתי נשכח. יומולדת לסבא שתמיד תרצו לנצור? כן כן, גם זה ערב בלתי נשכח. בר המצווה של גיא, שכל המשפחה לא הפסיקה לדבר עליה? ערב בלתי נשכח! מסיבת הפרידה ההיא ממקום העבודה? ניחשתם נכון – ערב בלתי נשכח. וגם דואט מרגש של "השיר שלכם", אחרי 25 שנות נישואין... גם הוא ערב בלתי נשכח. 

לכל אירוע יש את רגעי השיא שלו – אותם רגעים שנוצצים ומתבלטים מתוך רצף החוויות של הערב כולו. היום, בעידן הסלפי, למרות שכל אירוע מונצח באלפי תמונות, סרטוני סלולרי ואפילו מצלמות  אמיתיות – רק מעט מהתצלומים האלה הופכים למשהו שנשאר. 
 
 

ערב בלתי נשכח? שמרו אותו אתכם, במזכרת שתישאר לשנים רבות

אנחנו מבינים שבאתם לפלאג אין כדי לחגוג, לשיר, לשתות ולשמוח. זה לא המקום ולא הזמן לעסוק בלוגיסטיקה, במציאת הזווית המתאימה ובהקלטה 'נקייה'. מצד שני- אתם בהחלט רוצים לצאת עם מזכרת ביד- משהו מהערב המרגש שיוכל להישאר אתכם גם מחר. בשתי מילים- מזכרת של ערב בלתי נשכח. 

לכן התקנו בכל אחד מחדרי הקריוקי הפרטיים שלנו מצלמה מקצועית המצלמת את האירוע. באפשרותכם לבחור עד 5 שירים מבין השירים שבוצעו במהלך הערב, והם יועלו  לדיסק- דיסק שתקבלו בסיום הערב, ויישאר אתכם. 
יצרנו בשבילכם אפשרות יחודית לצלם את עצמכם במהלך הבילוי באמצעות מצלמה ייעודית. אפשרות זו קיימת בכל חדר, והתוצר – דיסק – מאפשר לכם לנצור ערב בלתי נשכח וליהנות מהצלילים ומהקולות שהיו בו – חוויה מחממת-לב גם בימים ובשנים שיבואו אחריו.

יוצרים ערב בלתי נשכח: כמה רעיונות לביצועים מרגשים

איך לבחור רק חמישה שירים, שיהיו הטובים והמרגשים ביותר, ויהיו הזיכרון שלנו מערב בלתי נשכח? ובכן, הטיפ שלנו בעניין הזה הוא פשוט מאוד: לסמן ולייצר אותם מראש. 
יש כמה 'טריקים' להתמודדות עם האתגר הזה – והנה הם לפניכם.
הטריק הראשון בספר, הוא, כמבון, כוכב האירוע. הכוכב שר שיר שמקושר לזיכרון ילדות שלו, או (עדיף) לזיכרון שהוא משותף לכוכב הערב ולמשתתפים נוספים. ככל שיותר משתתפים חולקים את האירוע – עדיף להשתמש בזיכרון, בסלנג או בסיטואציות . 

טריק ישן וטוב נוסף – אם כי מעט קשה יותר לביצוע – הוא לכתוב את השיר בעצמכם. כלומר, לכתוב מילים חלופיות לשיר קליט ומוכר, ולשלב במילים האלה את החוויות המשותפות. בחירת השיר היא החלק הקשה יותר – כתיבה מהמילים היא לרוב החלק הקל יותר. 
עוד תעלול שכזה הוא שימוש בילדים. תינוק או ילד ששרים בקול מעט מהוסס- אלה הם החומרים שהופכים "סתם שירים" לשירים עם ערך נוסטלגי. ככל שמדובר בילדים יותר קטנים – כך גם המהירות בה הסרטונים הופכים לפריט אספנות מרגש וחשוב במיוחד. בזז'אנר הזה נמצאים גם דרשת בר המצווה, נאום התודה על העובד הפורש (שאפשר לכתוב אותו בחריזה, ולו גם צולעת), סיפור חייהם של הזוג (במסיבת רווקים או במסיבת נכדים לחתונת הזהב), וכן הלאה. 

הכלה המיועדת הפתיעה בביצוע בלתי נשכח במסיבת הרווקות?

הקליטו את הביצוע החד פעמי, כמתנה מיוחדת לבעל השמחה. ובסוף האירוע אנו נוציא לכם דיסק שמכיל עד 5 שירים מוקלטים מהערב.

צרו איתנו קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה

שליחת ההודעה נכשלה,
אנא נסה שנית