הנחה של 5% למזמינים באתר:
בחר סניף
סגור

שליחת ההודעה
נכשלה,
אנא נסה שנית

ההודעה נשלחה בהצלחה

בילוי עם חברים

נפגשים בפלאג אין לערב עם חברים

​גיא הוא המצחיק של החבר'ה, בלעדיו אין טעם להיפגש! עומר? הסיפורים שלו תמיד מצליחים לרתק את כולם, ומיכל- אם היא מגיעה ברור שהבילוי עולה ליגה.

בילוי עם חברים הוא כמובן הבילוי המועדף עלינו. את החלק החשוב 'מביאים' החברים עם מי שהם ועם הקטעים שרצים. אנחנו נפגשים הרבה, לפעמים באחד הבתים, לפעמים בחוץ, במסעדה, בפאב או בערב סטנד-אפ. מה שחשוב זה שיהיה מקום עם מוזיקה שאנחנו אוהבים ואוכל טוב שמתאים לכולם. זה מה שאנחנו צריכים כדי להעיב ערב של כיף- כל מה שמעבר לזה- בונוס.

בילוי עם חברים שהוא כל פעם משהו אחר הוא בפלאג אין. תן לנו את השילוב הזה בין מערכות הסאונד המשוכללות ואפשרויות הבחירה האינסופיות של הפלייליסט- ואנחנו כבר נדע מה לעשות עם הערב!

המוסיקה, האוכל והקטעים שכולנו אוהבים

בילוי עם החברים הוא תמיד כיפי, מה שנשאר זה רק לתת לו את התבלין הנכון ולהוציא ממנו משהו אש. כולכם באותו ראש, אז לא יהיה קשה לבחור במוזיקה שאתם אוהבים. התפריט שלנו מתאים לכולם- גם ליפעת שעושה חשבון לכל קלוריה, גם לרונן המתאמן שחייב חלבונים, וגם לאליסיה ומיגל שבשבילם רק בשר נחשב לאוכל.

את הקונספט של החדר תתאימו לכיוון שלכם ונשאר רק להגיע לסניף הנבחר ביום ובשעה שקבעתם ולעוף על זה.

בילוי עם חברים בפלאג אין- עפים על החיים

מתחמי הפעילות של פלאג אין ברחבי הארץ מאפשרים לקבוע בילוי עם חברים שלא תפסיקו לדבר עליו. הזמינו חדר פרטי בפלאג אין וביחרו את הבלנד שלכם כדי שיהיה לכם בילוי עם חברים שלא תשכחו:

המיקומים של פלאג אין- אתם מוזמנים לבחור את המיקום שנוח לכם לבילוי עם חברים- במרכז (תל אביב, כפר סבא וראשון לציון), בצפון (רמת ישי) ובדרום (באר שבע ואילת), ובהמשך- במיקומים נוספים.

החדר שלכם בפלאג אין- החדרים הפרטיים של פלאג אין מצויידים במערכות השמע הממוחשבות והמתקדמות ביותר, ובנוסף, מעוצבים בהשראת סגנונות מוזיקליים שונים.
בחדר האירועים הגדול יש גם בר פרטי. אתם מוזמנים לבחור את החדר שמתאים לכם, כדי שהבילוי עם החברים לא יישכח.

המוזיקה של פלאג אין- למעלה מ-40,000 פלייבקים בשפות שונות, ואתם מוזמנים להרכיב לעצמכם את הפלייליסט שמתאים לכם- לפי העדפתכם.

התפריט של פלאג אין- התפריט האיכותי והמגוון שלנו מאפשר לכם לבחור אוכל בסגנונות שונים, שתייה חריפה, חמה וקרה, מנות בשריות ומנות של ירק טרי וקליל יותר. 

צוות פלאג אין ישמח לסייע לכם כמובן בכל  שאלה והתייעצות על מנת להפוך בילוי עם חברים לבילוי שתעופו עליו.

צרו איתנו קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה

שליחת ההודעה נכשלה,
אנא נסה שנית