הנחה של 5% למזמינים באתר:
בחר סניף
סגור

שליחת ההודעה
נכשלה,
אנא נסה שנית

ההודעה נשלחה בהצלחה

אירוע עסקי

פלאג אין לעסקים

רשת פלאגאין למתחמי מוסיקה, חדרי קריוקי ואולמות עסקיים:

אנו מציעים פתרון מלא ל:

ימי עיון
סדנאות ODT
סדנאות פיתוח מנהלים
כנסי הדרכה
כנסים שנתיים
ימי גיבוש
שילוב בין התשתיות החדשניות הנדרשות לאירוע מקצועי ומכובד, הכוללים את כל המערך הטכני הרצוי
 אוכל טעים טרי ומגוון של מטבח שף
​ מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ויחד איתכם נבנה פעילות שתתאים בדיוק לחברה שלכם.

 

עמית בר-חן, מנהלת מכירות פלאגאין

054-9895935

שלל אירועים עסקיים

יום גיבוש לעובדים - ימי גיבוש לעובדים מקובלים בחברות בכל סדרי הגודל. אין ספק שהיציאה מהשגרה, הפעילות המשותפת שבה ההיררכיה הארגונית אינה באה לידי ביטוי, היציאה הזמנית מהלחץ וסביבה לא פורמאלית- כולם תורמים להנאה ולגיבוש העובדים. 

בוחרים את סניף פלאג אין הקרוב והנגיש ביותר אליכם, את החדר בגודל המתאים לפעילות (חדרים קטנים, אולם אירועים, ועד המתחם כולו), מעיינים בתפריט ומחליטים על השילוב המתאים לאירוע ולטעמם של המשתתפים- צמחוני, בשרי, כשר.
אם מדובר ביום שמתחיל בבוקר- באופן טבעי תהיה זו ארוחת בוקר עשירה שתקבל את פני הבאים. תוכלו לערוך הרצאה מקצועית בפורמט נעים ואינטימי כולל שימוש בציוד הטכנולוגי הקיים בחדר כדי לקיים השתלמות מקצועית, הדרכה, סדנה או כל פעילות אחרת. לאחר ארוחת הצהריים ניתן לשלב הפעלה מקפיצה של צוות פלאג אין עם רצף שירים אותם תוכלו לבחור מראש או ספונטנית ולאפשר לכל העובדים לקחת חלק בחוויה.
ימי עיון - מפגשי שולחן עגול, סדנאות, ישיבות הנהלה 'אחרות' ועוד.
לאורך השנה חברות רבות מקיימות אירועים קטנים המיועדים למספר מצומצם עד גדול של אורחים (15 עד 200 איש)- מפגשי שולחן עגול, סדנאות, כנסי לקוחות, מסיבות עיתונאים, ימי עיון, אירועי השקות של מוצרים חדשים, אירועי פרידה ממנהלים או עובדים שפורשים, הדרכות ועוד.
פלאג אין מציעה מסגרת נעימה ואינטימית לעריכת אירועים שכאלה, באולמות המאובזרים של פלאג אין: מסגרת נעימה המעודדת שיחה ומאפשרת תשומת לב אישית לכל מוזמן. כמובן שניתן להקרין מצגות, סרטוני וידאו, לשלב סאונד איכותי וכמובן כיבוד עשיר המתאים לאירוע.
סדנאות ODT בפלאג - אין (out door training)- סדנאות ODT מקנות כלים התנהגותיים בדרך יצירתית וחדשנית וזאת על מנת לייצר למידה משמעותית באווירה חווייתית ומוזיקאלית. מחקרים מוכיחים כי למידה בתנאים כאלה, הינה אפקטיבית במיוחד. במהלך הסדנא האורחים, בין אם מדובר בעובדים חדשים ובין אם מדובר בגיבוש פנים חברתי, נהנים מתחרות המבוססת על מוסיקה , אותה מעבירים יועצים ארגוניים מקצועיים. לאחר הסדנא ובמהלכה הנהלת החברה תוכל ללמוד לגבי העובד או הלקוח. בנוסף, למפגשים המצריכים הכרות בין האנשים ODT היא דרך מצוינת "לשבור את הקרח" וליצור חיבורים בין אנשים, חיבורים בין אישיים שיכולים להוביל לחיבורים עסקיים. 

 

פיתוח מנהלים-  (מתאים גם לסדנאות ODT)

קיימים סגנונות ותכנים שונים של פעילויות מנהלים, אך המשותף לטובים שבהם הוא הניתוק מהשגרה והיציאה ממסדרונות החברה וחדרי הישיבות שלה, למיקום אחר, שבו ישנה אפשרות להתנתק מסביבת היומיום של החברה, להתקרב לחברים לעבודה בסביבה לא פורמאלית ולפתח את מיומנויות הניהול, השיתוף והביצוע.

החדרים והאולמות של רשת פלאג אין, פזורים באזורים נוחים ונגישים ומהווים מקום אטרקטיבי לפעילות פיתוח מנהלים. החדרים מצוידים בכל מה שאתם צריכים כדי לערוך פעילות פיתוח מנהלים- מערכת סאונד, אפשרויות הקרנה של מצגות וכל העזרים הנוספים שתצטרכו. כמובן, שאנו נדאג גם לתפריט מותאם עבורכם, כך שהאווירה עלינו וכל שנשאר עבורכם הוא לשלב אותה עם התכנים שתרצו להעביר.

ערב חברהערב חברה טוב הוא אירוע ששונה באופיו מהיומיום הרגיל של החברה- ההיררכיה הארגונית והתפקידים נשארים בחוץ, ולמשך מספר שעות כולם חולקים פעילות משותפת, מהנה ומגבשת. מניסיוננו, ערב חברה שתורם לגיבוש, למוטיבציה ונשאר בזיכרון הארגוני לאורך זמן, הוא ערב חברה שכולל הפעלה כלשהי ולא השתתפות פסיבית בלבד. צפייה בסרט או ארוחה במסעדה הם פעילויות שישכחו במהרה.
יחד איתכם נקבע מראש את הקונספט המתאים לארגון שלכם- רוצים ערב "קאנטרי", ערב אייטיז' או ערב ישראלי? אנשי הצוות שלנו ישמחו לסייע לכם כמובן בתכנון האירוע וביצירת התמהיל הנכון של תכנים ארגוניים 'כבדים', תכנים חווייתיים וכן הלאה.

סדנאות גיבושאין כמו סדנת גיבוש לצוות מצומצם או לכל העובדים כדי לחוות יחד שיתוף פעולה, למלא את המצברים, להתגבש ולחזור עם חוויות שמספקות מוטיבציה להמשך.

החדרים הפרטיים של פלאג אין מהווים סביבה מושלמת לפעילות גיבוש In door- בכל עונה ובכל מזג אוויר, ולכל סוגי העובדים והלקוחות
הציוד המתקדם שלנו עומד לרשותכם, ואליו ניתן לצרף את התפריט הטרי והטעים שלנו. גולת הכותרת היא  פעילות גיבוש משותפת שבה כל העובדים יוכלו לקחת חלק, עם פלייליסט מקיף המונה מעל 40,000 שירים והפעלה של צוות פלאג אין המנוסה.

 

 

צרו איתנו קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה

שליחת ההודעה נכשלה,
אנא נסה שנית