הנחה של 5% למזמינים באתר:
בחר סניף
סגור

שליחת ההודעה
נכשלה,
אנא נסה שנית

ההודעה נשלחה בהצלחה

חגיגת יום הולדת

יום הולדת- ראש השנה האישי שלנו

יום הולדת, הוא חג מיוחד: אצל כולנו הוא חגיגה מוחלטת... יום הולדת, הוא לא תאריך שאפשר להתעלם ממנו. בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת עגול, ביום הולדת למישהו קרוב במיוחד, יום הולדת למישהו שאנחנו מאוד רוצים להפתיע או בחגיגת יום הולדת של חבר לעבודה או ללימודים- דבר אחד משותף לכל ההזדמנויות הללו: אנחנו רוצים חגיגת יום הולדת כיפית שתשאיר לכל המשתתפים טעם טוב לשנה הקרובה.

אווירה, מוזיקה ואוכל שכולם אוהבים

המוזיקה והשירים של פלאג אין מאפשרים להתאים את המסיבה לאופי המיוחד של החוגגים, וליצור אירוע בקצב וברמת האדרנלין המתאימה להעדפות ולטעם של החברים, המשפחה או בעל השמחה עצמו- ולא חשוב מה הגיל שלה או שלו. חגיגת יום הולדת: חוויה של אווירה, מוזיקה ואוכל שכולם אוהבים. חגיגת יום הולדת מוצלחת היא אירוע שבו מצליחים ליצור חוויה כיפית לכל המשתתפים, גם אם הם שונים מאוד זה מזה.

אז מה חוגגים?

חגיגת יום הולדת לילד שמזמין את החברים מהכיתה? חגיגת יום הולדת עגול לאמא? הסמנכ"ל סוגר ארבעים?

איך מפיקים חגיגת יום הולדת שעונה על הרצונות ועל הטעמים של כולם? פשוט מאוד, באחד מחדרי הקריוקי הפרטיים של פלאג אין. אנחנו מספקים את האווירה, אתם מחליטים מה ההפעלה- ועכשיו רק נותר לבחור את המוזיקה שתעשה את האירוע- מהניסיון שלנו, הכיף מתחיל כבר כשמתיישבים לבחור את השירים, ולדמיין מי ישיר אותם.

בחדרים המפנקים של פלאג אין כולם משתתפים והאווירה חופשית וזורמת. אתם מקבלים חדר פרטי, אתם מחליטים מתי להזמין לכם אוכל, ואתם מחליטים מה לשתות וכמה. הציוד המתקדם שבחדר עומד לרשותכם ואתם מוזמנים להקרין את הסרטון שהכנתם או את המצגת המצחיקה. אם אורחי חגיגת יום ההולדת שלכם גם אוהבים לשתות- נעמיד לרשותכם חדר ובו בר פרטי שכולו לשירותכם.

חגיגת יום הולדת בפלאג אין

מתחמי הפעילות של פלאג אין ברחבי הארץ מאפשרים לערוך חגיגת יום הולדת מקורית, שמחה וחוויתית.

החדרים המעוצבים שלנו מתאימים לכל הגדלים של קבוצות החוגגים- בין אם מדובר בכיתה שלמה, משפחה גדולה או קבוצת חברים מצומצמת. מה תוכלו לבחור כדי ליצור חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת בפלאג אין: להחליט מה כמות המשתתפים, ובהתאם לבחור את החדר המתאים, וכמובן- גם לבחור את התאריך והמיקום. את התכנית תוכלו לארגן מראש או לבחור את המוזיקה במקום לפי רצון המשתתפים.

המיקומים של פלאג אין- בחרו את המיקום שנוח לכם ולאורחים לחגיגת יום הולדת: במרכז (תל אביב, כפר סבא וראשון לציון), בצפון (רמת ישי) ובדרום (באר שבע ואילת), ובהמשך- במיקומים נוספים.

החדר שלכם בפלאג אין- החדרים הפרטיים של פלאג אין מצויידים במערכות השמע הממוחשבות והמתקדמות ביותר, ובנוסף- מעוצבים בהשראת סגנונות מוזיקליים שונים. בחדר האירועים הגדול יש גם בר פרטי. אתם מוזמנים לבחור את החדר שמתאים לכם, כדי ליצור חגיגת יום הולדת בדיוק לטעמכם.

המוזיקה של פלאג אין- אתם מוזמנים לצלול אל מעלה מ- 40,000 פלייבקים בשפות שונות. כל הסגנונות וכל הלהיטים שאתם והחוגגים אוהבים. פשוט- מרכיבים את הפלייליסט שמתאים לכם ונכנסים לקצב.

התפריט של פלאג אין- התפריט שלנו איכותי ומגוון ומורכב מאוכל בסגנונות שונים, שתייה חריפה, חמה וקרה, מנות בשריות, מנות של ירק טרי ומנות ילדים- כך שלא משנה באיזו חגיגה מדובר ומי המשתתפים- הם יוכלו למצוא בתפריט את מה שהם אוהבים.

מתכננים את האירוע באופן אישי- הצוות המקצועי שלנו ישמחו לסייע לכם כמובן בתכנון האירוע ובכל שאלה והתייעצות על מנת להפוך את חגיגת יום ההולדת לבלתי נשכח.

צרו איתנו קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה

שליחת ההודעה נכשלה,
אנא נסה שנית