הנחה של 5% למזמינים באתר:
בחר סניף
סגור

שליחת ההודעה
נכשלה,
אנא נסה שנית

ההודעה נשלחה בהצלחה

אירוע עסקי

פלאג אין לעסקים

ימי גיבוש, סדנאות פיתוח מנהלים, כנסי הדרכה, כנסי שנת עבודה ועוד שלל אירועים עסקיים נערכים כל העת במתחמי פלאג אין ברחבי הארץ. בין המתארחים- חברות ועסקים מכל הענפים ומכל הגדלים- מחברות משפחתיות ועד לתאגידים כמו "טבע", בנק לאומי, פרטנר, YES, דיוטי פרי ג'יימס רי'צרדסון ועוד.

מה הסוד של פלאג אין, ומדוע הוא קוסם כל כך לחברות הללו? כנראה שזה השילוב בין התשתיות החדשניות הנדרשות לאירוע מקצועי ומכובד, יחד עם כמה מרכיבים נוספים שהופכים את המפגש לשונה, מיוחד, ובקיצור- חוויה שהעובדים לא ישכחו.

​אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לספר לנו על כמות המשתתפים ואופי הקהל (עובדים בלבד, עובדים ובני זוג, סוכנים, לקוחות- אתם תגידו), תפקידם בארגון, ממשקי העבודה בין העובדים והמחלקות השונות, פעילויות עבר שבוצעו, תקציב הפעילות, הזמן שעומד לרשותכם וכמובן העיתוי (פעילות בוקר, ערב, יום שלם), ויחד איתכם נבנה פעילות שתתאים בדיוק לחברה שלכם.

שלל אירועים עסקיים

הנה כמה מהפעילויות הנפוצות שנערכות אצלנו:

יום גיבוש לעובדים- ימי גיבוש לעובדים מקובלים בחברות מכל סדרי הגודל. אין ספק שהיציאה מהשיגרה, הפעילות המשותפת שבה ההיררכיה הארגונית אינה באה לידי ביטוי, היציאה הזמנית מהלחץ, והסביבה הלא פורמלית- כולם תורמים להנאה ולגיבוש העובדים. 

בוחרים את סניף פלאג אין הקרוב והנגיש ביותר אליכם, את החדר בגודל המתאים לפעילות (חדרים קטנים, אולם אירועים, ועד המתחם כולו), מעיינים בתפריט ומחליטים על השילוב המתאים לאירוע ולטעמם של המשתתפים- צמחוני, בשרי, כשר.

אם מדובר ביום שמתחיל בבוקר- באופן טבעי תהיה זו ארוחת בוקר עשירה שתקבל את פני הבאים. תוכלו לערוך הרצאה מקצועית בפורמט נעים ואינטימי כולל שימוש בציוד הטכנולוגי הקיים בחדר כדי לקיים השתלמות מקצועית, הדרכה, סדנה או כל פעילות "רצינית" אחרת. לאחר ארוחת הצהריים ניתן לשלב הפעלה מקפיצה של צוות פלאג אין עם רצף להיטים אותם תוכלו לבחור מראש או ספונטנית, ולאפשר לכל העובדים לקחת חלק בכיף.

סדנאות גיבוש- אין כמו סדנת גיבוש לצוות מצומצם או לכל העובדים, כדי לחוות יחד שיתוף פעולה, למלא את המצברים, להתגבש ולחזור עם חוויות שמספקות מוטיבציה להמשך.

החדרים הפרטיים של פלאג אין מהווים סביבה מושלמת לפעילות גיבוש In door- בכל עונה ובכל מזג אוויר, ולכל סוגי העובדים והלקוחות. 
הציוד המתקדם שלנו עומד לרשותכם, ואליו ניתן לצרף אל התפריט העסיסי שלנו. גולת הכותרת תהיה, כמובן, פעילות גיבוש משותפת שבה כל העובדים יוכלו לקחת חלק, עם פלייליסט מקיף המונה מעל 40,000 שירים והפעלה של צוות פלאג אין המנוסה.

פיתוח מנהלים- קיימים סגנונות ותכנים שונים של פעילויות מנהלים, אך המשותף לטובים שבהם הוא הניתוק מהשגרה והיציאה ממסדרונות החברה וחדרי הישיבות שלה, למיקום אחר, שבו ישנה אפשרות להתנתק מסביבת היומיום של החברה, להתקרב לחברים לעבודה בסביבה א-פורמלית ולפתח את מיומנויות הניהול, השיתוף והביצוע.

החדרים הפרטיים של רשת פלאג אין, פזורים במקומות נוחים ונגישים ומהווים מקום אטרקטיבי לפעילות פיתוח מנהלים. החדרים מצוידים בכל מה שאתם צריכים כדי לערוך פעילות פיתוח מנהלים- מערכת סאונד, אפשרויות הקרנה של מצגות וכל העזרים הנוספים שתצטרכו. כמובן, שאנו נדאג גם לתפריט מותאם עבורכם, כך שהאווירה עלינו וכל שנשאר עבורכם הוא לשלב אותה עם התכנים שתרצו להעביר.  

ערב חברה- ערב חברה טוב הוא אירוע ששונה באופיו מהיומיום הרגיל של החברה- ההיררכיה האירגונית והתפקידים נשארים בחוץ, ולמשך מספר שעות כולם חולקים פעילות משותפת, מהנה ומגבשת. מנסיוננו, ערב חברה שתורם לגיבוש, למוטיבציה ונשאר בזיכרון הארגוני לאורך זמן, הוא ערב חברה שכולל הפעלה כלשהי ולא השתתפות פסיבית בלבד. צפיה בסרט או ארוחה במסעדה הם פעילויות שישכחו במהרה.
יחד איתכם ניקבע מראש את הקונספט המתאים לארגון שלכם- רוצים ערב קאנטרי, ערב אייטיז' או ערב ישראלי? אנשי הצוות שלנו ישמחו לסייע לכם כמובן בתכנון האירוע וביצירת התמהיל הנכון של תכנים ארגוניים 'כבדים', תכנים חווייתיים וכן הלאה.

אירועים קטנים- מפגשי שולחן עגול, סדנאות, ישיבות הנהלה 'אחרות' ועוד.
לאורך השנה חברות רבות מקיימות אירועים קטנים המיועדים למספר מצומצם של אורחים (15 עד 50 איש)- מפגשי שולחן עגול, סדנאות, כנסי לקוחות, מסיבות עיתונאים, ימי עיון, אירועי השקות של מוצרים חדשים, אירועי פרידה ממנהלים או עובדים שפורשים, הדרכות ועוד.

פלאג אין מציעה מסגרת נעימה ואינטימית לעריכת אירועים שכאלה, בחדרים הפרטיים של פלאג אין: מסגרת לא פורמלית, המעודדת שיחה ומאפשרת תשומת לב אישית לכל מוזמן. כמובן שניתן להקרין מצגות, סרטוני וידאו, לשלב סאונד איכותי וכמובן כיבוד עשיר המתאים לאירוע.

צרו איתנו קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה

שליחת ההודעה נכשלה,
אנא נסה שנית